Leona Machálková: Pořád se jen vytahuje

To, že zpěvačka Leona Machálková (51) i jako matka samoživitelka nemá hluboko do kapsy, dává dost jasně najevo. Naplno se věnuje své práci a její jediná starost je její šestnáctiletý syn Artur, na kterého je emočně dost fixovaná.

Je pyšná

Také vás může zajímat ...

Je sice pěkné, že dokáže syna zaopatřit sama a nepotřebuje k tomu muže, ale přece jen je to některým jejím přátelům nepříjemné, když o tom Leona neustále mluví. Machálková je na svůj úspěch patřičně pyšná, proto veřejně všude vykládá, jak si žije v luxusu, kupuje si kaviár, za oblečení utrácí statisíce.

O chlapy nestojí?

Nejspíš chce ukázat, že všechno dokáže zvládnout sama, tím si ale do svého života muže nepřiláká. Naopak se proslýchá, že si muži myslí, že už jí nemají co nabídnout. Všechno má, všechno zvládá, tak k čemu by jí byli? Údajně je prý takové ženy příliš nepřitahují, spíš naopak.

Chce dokázat, že všechno zvládne sama

Jenže není za tím vším jen nějaká póza? Že by nechtěla občas spočinout v mužské náruči se opřít o jeho rameno, asi nebude pravda.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama