Leona Machálková rozpoutala rodinnou válku

Hádala se o dědictví

Leona Machálková s Bořkem Šípkem.

V den, kdy její bývalý partner BOŘEK ŠÍPEK (†66) naposledy vydechl, byla LEONA MACHÁLKOVÁ (49) u něj v nemocnici za doprovodu dvou právníků.

Uplynuly pouhé tři měsíce od smrti našeho významného architekta a na povrch už vyplouvají podivnosti, které provázely jeho poslední chvilky na světě. V osudný den dorazila na onkologii do pražské nemocnice, kde byl Šípek hospitalizován, právě Leona, která si s sebou prý přivedla dva právníky.

Okamžitě prý začala něco hlasitě řešit na chodbě společně se zdravotní sestrou. „Šel jsem se tam podívat,“ vzpomíná Šípkův syn MILAN (31) s tím, že na moment opustil pokoj svého otce, aby uklidnil situaci na chodbě. A to nejen samotnou zpěvačku, ale také oba právníky, kteří se začali o něčem dohadovat.

Osudové vteřiny

Jakmile však odešel z pokoje, zaslechl namísto dohadů, jak kamarád jeho otce křičí: „Dýchej, dýchej.

“Když ale přiběhl zpátky, bylo už pozdě. Jeho táta zemřel. Zatímco na nemocničním lůžku bojoval poslední vteřiny o svůj život, jeho rodina stála na chodbě a řešila v danou chvíli jiné záležitosti. Je možné, že když Leona přivedla dva právníky, přijeli se do nemocnice zabývat otázkou dědictví.

Samotná zpěvačka se ohrazuje, že jde o útoky na ni i syna ARTURA (13) a že ji to velmi mrzí. Jestli údajné hádky Bořek ale slyšel, není vyloučeno, že se rozčílil a jeho oslabené tělo už takový nátlak nevydrželo.

milan_sipek
Syn Bořka Šípka Milan.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...