Leona Machálková: Skončí raději úplně opuštěná?

Není žádným tajemstvím, že Leona Machálková (50) byla milenkou zesnulého hudebního génia Karla Svobody (†68). I když se k jejich dvouletému poměru nerada vrací, tak ho ani nepopírá. Vážila si ho nejenom jako člověka, ale také umělce, který jí tak trochu umetl cestičku ke hvězdné kariéře.

Také vás může zajímat ...

„Každý z nás není nahraditelný a v jeho případě to platí stonásob,“ přiznala Leona. Vypadá to, že na Karla stále myslí a nedokáže se oprostit od vzpomínek na příjemné chvíle s ním. Není v tomto ohledu natolik silná, jako jeho bývalá manželka Vendula Svobodová (46), která už se stihla po smrti Svobody dvakrát vdát a v součastnosti žije, minimálně na oko, spokojený život se svým mladším manželem Josefem Pizingerem (30).

Znamenal snad pro Leonu milenecký vztah se Svobodou daleko víc, než pro jeho zákonnou manželku? Zatím to tak vypadá, jelikož je Leona stále bez partnera a nevypadá to, že by kolem ní někdo kroužil. Je zpěvačka odsouzená k pouhému vzpomínání na bývalé partnery a samotě, nebo konečně vezme vše do vlastních rukou a otevře se nové lásce?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...