Leona Machálková: Trápí se, má málo práce

Stylizuje se do role drsné ženy, která se o sebe umí postarat a na osud nenaříká, ať se děje, co se děje. Někdy jí ovšem, jak se říká, ujedou nervy. Prožívá zřejmě těžké časy, protože to i sama přiznává.

Dokonce si posteskla, že má v současné době velké trápení, a tím je citelný nedostatek práce. „Je to o tom, jestli si vás někdo vybere na nějakou práci, anebo ne,“ postěžovala si Leona Machálková.

Také vás může zajímat ...

Buď se do něčeho hodím a osloví mě, nebo ne,“ dodala zatrpkle. Jak je to možné? Vždyť její jméno je v podstatě zavedenou značkou a v muzikálech tahle oblíbená zpěvačka bývala jako doma. Co se to jen děje? Když se nad tím člověk pořádně zamyslí, vysvětlení nakonec najde.

„Já třeba nechodím na konkurzy, mně by to přišlo, vzhledem k tomu, co mám za sebou, nechť ze mě opravdu nemluví ego, nepatřičné,“ přiznala blondýnka, čímž zároveň odhalila příčinu svých současných nesnází.

Měla by co nejrychleji odhodit falešnou hrdost. Pakliže ji nedostatek práce trápí, nezbude než se vzmužit a hledat ji tak, jako ostatní kolegové, tedy prostřednictvím konkurzů. A to bez ohledu na věk a pracovní zkušenosti.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...