Leona Machálková: Zakopala válečnou sekeru

Mne si ruce, i když nic nezískala

Leona si nepřála nic jiného, než aby byly všechny zůčastněné strany spokojené.

Zpěvačka LEONA MACHÁLKOVÁ (50) může být po dlouhých měsících opět spokojená. Bývalá partnerka zesnulého architekta BOŘKA ŠÍPKA (†66) se ještě donedávna přetahovala o milionové dědictví s jeho staršími syny. Válka je u konce.

Obvinění z vypočítavosti a zlatokopectví si musela vyslechnout zpěvačka Leona Machálková, když v únoru na rakovinu slinivky zemřel její bývalý partner a otec jejího jediného syna ARTURA (14) Bořek Šípek. Útoky na ni přicházely od starších synů Šípka MILANA (33) a DALIBORA (31), které měl architekt z přechozího vztahu.

Také vás může zajímat ...

Těm se pranic nelíbilo, že by se o milionový majetek svého otce měli dělit ještě s jejich nejmladším bratrem Arturem, a tím pádem i s Machálkovou. Obvinili ji navíc i z toho, že když už Šípek ležel na smrtelné posteli v nemocnici, přišla tam Machálková s právníkem a chtěla rozdělení dědictví vyřešit. To ale zpěvačka popřela. Faktem ale bylo, že Šípek po sobě žádnou závěť nezanechal.

„Nevím, proč to takhle zkomplikoval. Bořek nikdy nic neřešil… Asi se už na mnohé pozemské věci díval jinak,“ okomentovala to Machálková. Nakonec ale Milan a Dalibor své horké hlavy zchladili a rozhodli se s Leonou o rozdělení vyjednávat. Tedy spíše s právníkem nezletilého Artura.

„Artur má ještě právního zástupce, protože chlapci si přáli komunikovat s právníkem,“ potvrdila Machálková.

Rozdělení majetku je prý zcela spravedlivé

Chtěla zabezpečit syna

A jak tedy dělení nakonec dopadlo? Podle zpěvačky je to spravedlivé a nikdo nepřišel zkrátka. „Dalibor s Milanem si přáli mít byznys sami, takže sklárna připadla jim,“ upřesnila Leona, podle níž to takto bude i jednodušší. O autorská práva se ale budou dělit všichni tři Šípkovi synové, což chtěl i sám slavný designér. Jeho přáním bylo, aby je právě to spojovalo po celý život.

Dalibor s Milanem totiž žijí v zahraničí, takže by hrozilo, že jinak by se s Arturem vůbec nevídali. Další fyzické a hmotné věci, jako byla Šípkova chalupa, se při dělení spočítaly rovným dílem. Vypadá to, že zpěvačka se zachovala víc než velkoryse a přes všechna obvinění svých nevlastních synů si přála jen zabezpečit do budoucna vlastního potomka.

Ona sama koneckonců hmotnou nouzí ani nedostatkem pracovních příležitostí zatím nijak výrazně netrpí a nemá si proto na co stěžovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...