Leona Machálková: Žije minulostí. To je špatně

Staré rány se nezahojily. A to bude nejspíš i důvod, proč si půvabná zpěvačka, která vypadá o deset let mladší, nenašla přítele.

„Jsem sama,“ smutně přiznává i na sklonku roku 2020. „Dalšího partnera si přeji. Snažím se chodit s očima otevřenýma, ale zatím mě láska nepotkala,“ stýská si a dodává, že přece není žádná koketa a chová se přiměřeně věku, tedy jako dáma.

Také vás může zajímat ...

A taková se sotva bude vrhat na chlapy. Největší problém spočívá v tom, že blondýnka stále vzpomíná na zesnulého partnera Bořka Šípka (†66).

Možná bychom se už dnes s Bořkem ani nerozešli, ale to je samozřejmě jen takové to marné co by, kdyby,“ lituje dávného rozchodu s architektem. Jenže kdo žije v minulosti, jen těžko si sežene novou lásku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama