Leonardo DiCaprio má problémy se srdcem?

Tisíce svých fanynek zaskočila americká superhvězda Leonardo DiCaprio (43), když se na ulici v Los Angeles objevil v modrém tričku, pod kterým se mu na levé straně hrudi rýsovaly podivné přísavky.

Ještě podivnější bylo, že se je snažil maskovat deštníkem, který si opíral o rameno, což byla snaha poměrně iluzorní. Člověk nemusí být zvláštní odborník, aby poznal, že má herec nasazený tzv. holter, který sleduje srdeční činnost. Má snad Leonardo problémy se srdcem anebo mu lékař-kardiolog přístroj nasadil kvůli preventivní prohlídce?

Ví se, že některé role mohou pro herce znamenat extrémní zátěž a Leonardo se jim rozhodně nevyhýbá (Revenant, Vlk z Wall Street). Že by si z nich odnesl nervózní srdíčko?

Také vás může zajímat ...

Anebo si prohlídku vyžádal producent před nějakým dalším náročným projektem?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...