Leonardo DiCaprio – Měl prý 3000 žen, ale je stále starý mládenec

Americký herec a producent Leonardo DiCaprio (43) patří mezi největší svůdníky současnosti. Tvrdí se, že svoji náruč otevřel více než třem tisícům žen, pro které bude vždy spojován s rolí naivního Jacka ve velkofilmu Titanic. Od dětství ho lákal svět filmu a stejně jako celá řada dalších i Leonardo DiCaprio začal svoji kariéru v reklamě.

Romantický film Titanic ho pak vynesl mezi hereckou smetánku. Navždy mu otevřel bránu do světa ženských srdcí. Stále platí, že na jakékoli srdce zamíří, to získá a nepotřebuje k tomu ani pověstné Amorovy šípy.

Také vás může zajímat ...

Ženy by na něho klidně stály frontu, pochopitelně několik kilometrů dlouhou, a to jen proto, aby se ho mohly dotknout, stát v jeho blízkosti či slyšet jeho dech.

Zvláštní jméno

A nehraje vůbec žádnou roli, že se po velkofilmu Titanic DiCaprio dlouho výrazně neprosadil. A velice dlouho mu unikalo nejvyšší ocenění, ale konečně přišel rok 2016 a šťastný Leonardo si domů vysněnou sošku Oscara odnesl. Světově uznávaný herec se narodil v roce1974 v Kalifornii, přímo v centru filmového průmyslu v Hollywoodu. Rodiče se poznali na vysoké škole a jejich srdce ihned vzplála.

Již během studií byl otec známým ilustrátorem komiksů. Pozoruhodné je, jak slavný herec přišel ke svému křestnímu jménu, o které se vlastně svým způsobem přihlásil již několik měsíců před svým narozením. Maminka s otcem navštívili Itálii, byli právě v muzeu u obrazu od Leonarda da Vinciho (†67). Matka poprvé ucítila první pohyby ve svém lůně.

Okamžitě se na místě rozhodla, že pokud to bude syn, pojmenují ho po tomto proslulém renesančním umělci. Za několik měsíců se skutečně narodil chlapec, kterému rodiče dali opravdu jméno Leonardo. Matka pochází z Německa, do Spojených států amerických se přistěhovala v padesátých letech, ale má ruské kořeny.

Jedna otcova rodinná větev pochází z oblasti italské Neapole a druhá z Bavorska, ale on sám byl již Američanem, který se narodil jako čtvrtá generace evropských přistěhovalců. V žilách herci koluje krev mnoha národů, které se podílejí na jeho temperamentu. Když mu byl rok, rodiče se rozvedli. Vyrůstal jen s matkou, ta pracovala jako sekretářka.

Čas se podepisuje i ve tváři hollywoodského idola Leonarda DiCapria, dokonce se tvrdí, že jeho atraktivní vizáž mírně uvadá, ale ženy po něm i nadále touží.

Dvě desetiletí do jeho života vstupuje jedna kráska za druhou, slabost oscarového herce pro přední světové topmodelky je ostatně pověstná.

Idolem navždy

Problém vždy nastane, když žije s nějakou ženou trochu déle. Například se supermodelkou Kelly Rohrbach (28) se dokonce zasnoubil, ale vlastně to nic neznamenalo. Svatba se nekonala, vztah zkrachoval. Na čí straně byla asi vina, když byl Leonardo, znuděný stále stejnou ženou, nakonec zase už vídán po boku jiné krásky?

Měl plnou hlavu třeba i Cameron Diaz (45), Kate Moss (44) či Naomi Campbell (48), a dokonce u něho uspěla i jedna z Češek, a to žádná jiná než Eva Herzigová (45), se kterou prožil velice krátký románek. A opět následovaly stovky modelek a více, či méně známých žen, jejichž vstupenkou do Leonardova srdce byla především jejich smyslnost a krása. Více totiž prý není nutné.

Po jeho boku se nějaký čas objevovala i modelka Gisele Bündchen (38), do deníčku si jeho jméno se srdíčkem zapisovala rovněž blonďatá Toni Garrn (26) nebo herečka Blake Lively (30). Leonardo DiCaprio mění svůj přístup k životu. Stává se odpovědnější vůči společnosti a patří mezi sympatizanty ochránců přírody v celosvětovém měřítku.

Věnoval již nemalé prostředky na záchranu nejohroženějších míst světa.

Před dvěma lety sice převzal vysněného Oscara za film Zmrtvýchvstání, ale pak se po něm slehla zem.

Svalů netřeba

Když už se v poslední době DiCapriovo jméno vyskytlo v médiích, bylo to pokaždé v souvislosti s jeho známostmi. Momentálně randí se začínající herečkou Camilou Morrone (21) a pracuje na jednom z nejočekávanějších filmů příštího roku. Režisérem je Quentin Tarantino (55). A když Leonardo zrovna nenatáčí film, užívá si na pláži v Miami.

Herec byl zvěčněn při volejbalu společně s kolegou Scottem Eastwoodem (32). DiCaprio je v Hollywoodu větší hvězda než syn Clinta Eastwooda (88), ale v jedné věci mu konkurovat nemůže.

Zatímco Scott vystavil slunci své vypracované tělo, Leonardo, který ke svádění žen svaly nikdy nepotřeboval, si při sportu nechal triko.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...