Leoš Mareš byl nevěrný nejenom své první ženě, ale také svým milenkám!

Nejslavnější čeští svůdníci – 11. díl

Moderátor Leoš Mareš (44) měl vždy přání být slavným, šťastným a bohatým. Všechno se mu splnilo, ale s tím štěstím míval občas v životě výkyvy, zejména ve vztazích. Dá se ovšem říct, že si to vždy zavinil sám.

Rodák z Berouna Leoš Mareš (44) snil o tom, že jednou bude bavit ostatní lidi. Podařilo se mu to dokonale, stal se jedním z nejžádanějších moderátorů – a také nejlépe placených. Vybudoval si pověst velké celebrity a to s sebou vždycky přináší i zájem mnoha žen. A Leoš se mu rozhodně nevyhýbal.

Také vás může zajímat ...

Hned to na ní poznal!

První životní partnerka se jmenovala Monika Poslušná (45). S Leošem se poznali v rádiu. Té se Leoš nejprve příliš nezamlouval. Zamilovala se do něho až po čtvrt roce. Pak už to bylo opravdu silné. „Abychom spolu byli co nejvíc, začala jsem s ním jezdit na diskotéky. Vydrželo mi to dva roky.

Nikdy jsem se na něj nelepila, stála jsem stranou. Tancovala jsem si v klidu na parketě. Když přišli fotografové, odskakovala jsem,“ popisovala Monika. Stala se svědkem toho, jak se z řadového, ale talentovaného moderátora, pomalu stává skutečná hvězda v oboru. Chodili spolu šest let.

Pak se rozhodli, že se stanou rodiči. Byl to Leošův návrh a Monika nebyla proti. Po necelých dvou měsících skutečně otěhotněla. Chtěla touhle zprávou svého partnera překvapit a říct mu to nečekaně někde v restauraci. On to ale poznal z jejího výrazu hned, jak přišel domů.

„Měl ohromnou radost, slzy v očích, hned volal své mámě. Skoro jí tehdy brečel do telefonu, jak byl dojatý,“ vzpomínala Monika.

Šok přišel po porodu

Dvojici se narodil syn Jakub. Leoš byl nakonec u porodu, i když se nejprve zdráhal. V té době ještě stále žil s Monikou bez oficiálního posvěcení. Pro svatbu se rozhodli v roce 2008. A protože si Leoš potrpěl na okázalost, byla to velkolepá veselka.

Konala se na zámku Jemniště a součástí byl například i večerní ohňostroj. K prvnímu synovi měl přibýt sourozenec a i v tomto případě se zadařilo. Těhotenství ale probíhalo dramaticky. Ve čtvrtém měsíci prý Leoš řekl své ženě, že je mezi nimi konec.

V té době už totiž měl tajnou milenku. Když na jeho nevěru později přišli novináři, tak zatloukal a Monika chtěla věřit, že mluví pravdu. Nechtěla slyšet, jaký je skutečný stav věcí. Na svět přišel druhý syn, opět za Leošovy přítomnosti u porodu.

Týden nato dostala Monika do ruky pádný důkaz o manželově nevěře. To jí vedlo k tomu, aby se podívala Leošovi do mobilu. Pak už neměla pochybnosti. Zpětně dávala vinu tomu, jak známého moderátora semlel showbyznys. Neunesl příval slávy a peněz. A svoji roli hrála určitě i svatba. V manželství si nejspíš Leoš připadal trochu svázaný.

Kolikrát se vlastně rozešli?

Jak to tak bývá, milenku, kvůli které se s Monikou rozešel, nakonec Leoš opustil. Dál zůstával papírově ve stavu manželském, rozjel ale jiný bouřlivý vztah. Tentokrát se objektem jeho zájmu stala modelka Petra Faltýnová (42).

Ta měla za sebou rovněž už pár skandálů, navíc byla vdaná. Za manžela měla Simona Štekla, spolumajitele luxusního autosalonu. Pozornost médií vyvolala nevěra Petry s hercem Jiřím Langmajerem (54), kterou dokonce potvrdil sám podvedený manžel.

Tehdy tvrdil, že se s modelkou rozvede, ale nakonec to neudělal. Musel tak přetrpět další mimomanželské aféry své ženy. A ta, kterou prožívala s Leošem Marešem, byla opravdu žhavá. Moderátor se s Petrou znal už z dřívější doby a během patnácti let se nejméně desetkrát potkali.

Znali se a věděli jeden o druhém, co jsou zač. Milostná jiskra definitivně přeskočila v roce 2012. Ovšem když se dají dohromady takovíto dva nevěrníci, je jasné, že klidný vztah to nebude. Nastal kolotoč rozchodů a dávání se dohromady.

Leoš se jednou dokonce porval s Petřiným manželem v jednom pražském baru. Pak, když se odhalilo, že Petru podvedl s vietnamskou modelkou, to vypadalo na definitivní konec. Za pár týdnů ale byli znovu spolu.

Na filmovém festivalu v Karlových Varech ovšem oznámili, že se tentokrát už skutečně rozešli. Ani to ale nebylo definitivní. Bulvární novináři se těmi neustálými změnami bavili. A pak si Leoš Petru vzal za ženu.

Nebylo to ovšem doopravdy, jednalo se jen o scénu v seriálu Svatby v Benátkách, kde si oba zahráli. V té době už byl ale vážně jejich vztah ukončen.

Do poslední chvíle nic netušila!

Na Moniky má Leoš Mareš v životě štěstí, alespoň v roli manželek. Jmenuje se tak totiž i jeho druhá žena. S Monikou Koblížkovou (39) měli společného kamaráda, na jehož svatbě se sešli. Do té doby se nikdy nepotkali.

Leoš si podle svých slov připadal jako v romantickém filmu. Rozvedl se konečně se svojí první ženou – soud byl otázkou chvilky, protože se oba na všem dokázali předem domluvit. Leoš už tehdy věděl, že se znovu ožení.

Svojí žádostí o ruku trochu svoji novou přítelkyni překvapil. Udělal to totiž bez její přítomnosti. Odjel za jejími rodiči do Dvora Králové nad Labem a řekl mamince Moniky, že její dceru miluje a chce si ji vzít. Monika o ničem nevěděla až do chvíle, kdy byla s Leošem na výletě v Mariánských Lázních.

Tam moderátor zorganizoval působivou akci. Po večeři si s Monikou sedl na terasu a náhle se rozzářil objednaný ohňostroj a současně zazněla jejich oblíbená písnička. Leoš pak vyndal krabičku s prstýnky. Monika si pořád ještě myslela, že půjde jenom o nějaký dárek. Vše pochopila, až když před ní Leoš poklekl.

Bude nová rodina?

V únoru 2018 se tak slavný moderátor stal znovu manželem. Tentokrát se jednalo o značně úspornější veselku, než byla ta první. Trochu pikantní bylo, že se svatba konala den po narozeninách první Leošovy ženy.

Byla určena ale jen pro rodinu a nejbližší přátele a odehrála se nenápadně v kostele v Litomyšli. Jedinou otevřenou otázkou nyní zůstává, jestli se nová rodina rozroste o nějakého potomka. Zatím to vypadá, že by to oba partneři chtěli, ale není jim osudem přáno.

Dopřávali si luxus v hotelu, kde noc stojí 45 tisíc!

Je známo, že Leoš Mareš si potrpí na luxus a týká se to i jeho zahraničních dovolených. Loni byl například se svojí současnou ženou v Americe v opravdu luxusním hotelovém komplexu. Jedna noc tam stojí 45 tisíc korun.

Ještě předtím, než si Moniku vzal, dopřál si s ní jinou parádní exotiku: proslavený polynéský ostrov Bora Bora. O své cestě tehdy Leoš informoval příznivce na sociálních sítích i prostřednictvím fotografií. Některé z nich dokonce ukazovaly Moniku hodně odvážně odhalenou!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...