Leoš Mareš dělá cvičenou opičku

Kdo ho k tomu nutí?

Leoš Mareš se svou babičkou.

Když babička pískne, LEOŠ MAREŠ (40) musí poslouchat. Ještě navíc, když slaví významné životní jubileum. Moderátor si zahrál na vzorného vnuka a maminku své maminky LIBUŠI (85) vzal na vynikající oběd do luxusní restaurace a poté na kávu do centra Prahy.

Jenže babička měla ještě jedno přání, a tak Leoš poslušně sklopil uši a vyrazil do jejího oblíbeného supermarketu, kde ho dáma, která slavila tento den narozeniny, představila svým kamarádkám. „Holky, to je můj vnuk,“ popisuje vtipně celou situaci na sociální síti a pokračuje, že „holky“ samozřejmě věděly, o koho se jedná, protože kontroverzního moderátora znaly z rádia.

Podle všeho si s nimi popovídal, vytáhl nějaké ty vtípky, a když babička zavelela, šlo se zase o kus dál. Tentokrát tedy jen k dalšímu regálu, kde nakoupili banány v akci, a krásný den pro všechny zúčastněné zakončili procházkou do svých domovů.

Také vás může zajímat ...

Nutno podotknout, že babička v 85 letech vypadá skvěle.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...