Leoš Mareš: Hazard se zdravím těch nejbližších

Moderátor Leoš Mareš (39), jehož sláva den ode dne uvadá, má ve zvyku holedbat se tím, že synové Jakub (10) a Matěj (6) pro něho znamenají všechno a že se jim plně věnuje, kdykoli to je jen trochu možné.

Chodí s nimi do kina, na procházky, na výlety. To je samozřejmě nesmírně chvályhodné. Ale jak máme rozumět tomu, že sám Mareš před časem zveřejnil fotografii, kde jeho malí synové sedí v automobilu bez předepsaných autosedaček, připoutaní pouze bezpečnostními pásy?

Když už moderátor zaplatil asi tak tři miliony za luxusní automobil Mercedes-Benz, proč neinvestoval také do dětských autosedaček, které jsou nepoměrně levnější? Anebo na ně, s přihlédnutím k silně upadající popularitě, korunky už nezbyly?

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...