Leoš Mareš: Na koncertech nejspíš prodělal

Každý by si mohl myslet, že Leoš Mareš (43) na svých třech koncertech vydělal velké peníze, ale opak je prý pravda. Jeho první koncert před rokem měl mnohem větší úspěch, protože si všichni mysleli, že bude jeho jediný.

Další show si asi pro příště rychle rozmyslí

Také vás může zajímat ...

Nicméně tentokrát se Marešovi sice podařilo vyprodat celou O2 arenu, ale obrovská show byla tentokrát nákladnější a proslýchá se, že Mareš na akci prodělal.

Pozval Mistra

Mareš si pochopitelně chtěl zajistit příchod fanoušků i jiným způsobem, proto si na svůj koncert pozval mimo jiné i Karla Gotta (79). Leoš tvrdí, že to pro něj byla čest, že dorazil, ale je jasné, že Gott nevystupoval zadarmo. Sice měl být na všech třech koncertech, ale vzhledem ke zdraví se na pódium dostavil jen jednou.

Celkově si Mareš na svůj koncert pozval spoustu známých celebrit, se kterými se všichni přítomní chtěli fotit. Je očividné, že Leoš ve svém byznysu umí chodit, ale asi to nestačilo.

Koncerty mu udělali pořádnou díru do rozpočtu, kterou bude lepit těžko.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama