Leoš Mareš: Obuli se do něj dávní kolegové

Nedávný rozpad skupiny Těžkej Pokondr ovlivnil spoustu známých osobností. Spor se dotkl také známého moderátora LEOŠE MAREŠE (42) a jeho manželky MONIKY KOBLÍŽKOVÉ (37). Neuhodnete, kdo se jich zastal. Dvojka Těžkej Pokondr, která se skládala z Romana Ondráčka (52) a Miloše Pokorného (54), se po několika letech rozpadla a jeden z jejich členů, konkrétně Roman Ondráček, se dost drsně vyjádřil na adresu téměř všech svých kolegů, kamarádů a taky celkově českých celebrit.

Nit nenechal suchou ani na moderátorovi Leoši Marešovi (42) a jeho ženě Monice Koblížkové (37). „Leoš Mareš je honibrk, zajímají ho jen peníze a přitom beze mě a Miloše bys byl nula,“ napsal svérázně a bez cenzury Ondráček na sociální sítě Těžkýho Pokondru.

Také vás může zajímat ...

On se svým bývalým kamarádem Milošem Pokorným, kterého Ondráček taky urážel, se považují za objevitele Leoše Mareše. Ondráček uvedl, že nebýt jeho, trčí ještě dnes Mareš ve svém rodném městě Berouně. Podobně se vyjádřil i o moderátorovi Liboru Boučkovi (38), který se tomu od srdce zasmál.

Pošpinil i jeho ženu

Nejen, že se Ondráček navezl do Mareše, ale rovnou i do jeho ženy Moniky Koblížkové. „Trápí ji sebevědomí, protože je jenom Monika Marešová číslo dvě, je to hrozná fňukna,“ napsal drsně bývalý člen skupiny Těžkej Pokondr.

Dodal také to, že prý měl Mareš svou bývalou manželku Moniku Marešovou přemlouvat a hádat se s ní, aby si změnila příjmení, aby mohla být jeho současná manželka jedinou Monikou Marešovou. Sám Mareš se k celé kauze vůbec nevyjádřil, zřejmě je to pro něj jen ztráta času.

Mlží pravdu kvůli alimentům?

Překvapením však pro všechny bylo, když se do sporu vložila Marešova bývalá manželka Monika, se kterou má Mareš dva syny – Matěje (9) a Jakuba (13). Svého exmanžela se překvapivě zastala a řekla o něm, že to není žádný hlupák.

Taky se svěřila s tím, že s Leošem mají skvělé vztahy. Vypadá to tak, jako by se Marešová snažila Leoše krýt. Přeci jen je k ní dost štědrý, co se týče alimentů a ona si nemůže dovolit pošpinit jeho nebo jeho novou manželku Moniku.

Pořád k němu něco cítí

Na druhou stranu by se Mareše mohla zastávat z toho důvodu, že k němu pořád něco cítí a není ji lhostejný. Chce snad působit jako hodná a milá bývalá žena, aby si udržela Marešovu přízeň?

Přeci jen je to žena, se kterou Leoš strávil několik let života a má s ní dva syny.Jako žena taky nejspíš touží po kompletní rodině, ale s nikým jiným, než s Marešem ji zatím neměla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...