Leoš Mareš: Plánuje tajně veselku?

Díky Monice se prý hodně zklidnil

Leoš tvrdí, že mu současná partnerka dala nový životní směr.

Není to tak dávno, co LEOŠ MAREŠ (40) spolu se svou manželkou MONIKOU (42) tvrdili, že i navzdory tomu, že spolu nežijí, rozvádět se nehodlají. Každý měl svůj vlastní život a manželství jim v tom nijak nepřekáželo. Jenže nyní, po sedmi letech od jejich rozchodu, se zřejmě něco zásadně změnilo.

Podle našich informací se měl zpěvák a moderátor obrátit na svou ženu s prosbou, zdali by se nemohli už nechat rozvést. Ta mu bez nějakých scén či nesmyslných podmínek vyhověla.

Také vás může zajímat ...

Manželé tak měli podat žádost o rozvod dohodou.

Všechno proběhne v klidu

Co za tím ale stojí? Není to snad touha Mareše požádat svou současnou partnerku MONIKU KOBLÍŽKOVOU (35) o ruku? Podle zdroje z blízkého okolí páru není vyloučené, že se už velko- lepá svatba pomalu chystá! Se zanedlouho bývalou manželkou má Mareš dva syny – JAKUBA (11) a MATĚJE (7) a podle jejich matky se o ně moderátor stará ukázkově. „Na všem jsme se dohodli.

Pořád to opakuji: nikdy jsem si nemohla na nic stěžovat, vždy jsme si ve všem vyšli vstříc,“ pochvaluje se Monika s tím, že i přesto, že ji manžel opustil kvůli jiné ženě, zášť vůči němu rozhodně necítí. Leoš to údajně vnímá naprosto stejně, a přestože plánuje s módní redaktorkou nový život, zodpovědnosti a péči o své děti se vzdát nehodlá.

Není ale vyloučené, že si časem se svou vyvolenou pořídí další potomky. Mareš je nyní prý velmi šťastný.

„Monika je moje štěstí a rád bych s ní zůstal,“ prohlašoval už vloni.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...