Leoš Mareš podváděl ženu, když čekala jeho syna!

Po rozchodu trpěla Monika hroznými stavy úzkosti!

Svatba odstartovala Leošovy nevěry. Připadal si svázaný.

Nejlépe placený český moderátor Leoš Mareš (38) už se svojí ženou Monikou (40) dávno nebydlí. Vztah skončil, když byla odhalena Leošova milenka. Oba se ale rozvádět nechtějí!

Leoš Mareš se dokázal postupně vypracovat z moderování v chebském rádiu na největší hvězdu ve svém oboru. Jak se stával čím dál více populárním, přinášelo to s sebou samozřejmě i zájem žen a dívek. On toho uměl využít. Své manželce Monice se ale nejprve nijak moc nezamlouval.

Vypracoval se na opravdovou hvězdu!
Vypracoval se na opravdovou hvězdu!

Po šesti letech po ní chtěl dítě

Pracovali spolu v rádiu a teprve po třech měsících se Monika do Leoše zamilovala. „Abychom spolu byli co nejvíc, začala jsem s ním jezdit na diskotéky. Vydrželo mi to dva roky. Nikdy jsem se na něj nelepila, stála jsem stranou. Tancovala jsem si v klidu na parketě. Když přišli fotografové, odskakovala jsem,“ prozradila. Mohla tak sledovat Leošův vzestup a viděla, jak se z „totálního ucha“, jak ho nazvala, změnil v mediální hvězdu. Jejich vztah trval šest let, když se rozhodli, že by chtěli mít dítě. Přišel s tím Leoš a Monika souhlasila. Cítila, že je ten správný čas. Vysadila antikoncepci a celkem brzy – po měsíci a půl – přišla do jiného stavu. Zjistila to z těhotenského testu. „Plánovala jsem, jak to Leošovi oznámím, že půjdeme do restaurace a tam ho překvapím, ale nestačilo k tomu dojít. Leoš přišel domů a viděl můj totálně překvapený výraz. Měl ohromnou radost, slzy v očích, hned volal své mámě. Skoro jí tehdy brečel do telefonu, jak byl dojatý,“ vybavuje si Monika krásné chvíle.

O rozchodu jí řekl, když byla těhotná!

Monika si přála, aby byl Leoš u porodu, ale jemu se moc nechtělo. Nakonec, měsíc před termínem, přišel sám s tím, že u toho chce být. A pořádně si to všechno prý užíval. Měřil dokonce na stopkách, jak jdou za sebou kontrakce. „Byl úplně fascinovaný, jak ta příroda úžasně funguje,“ pobavilo Moniku. Na svět tak přišel syn Jakub. Do roku 2008 spolu žili Leoš a Monika na volné noze. V létě toho roku se vzali. Svatba se konala na zámku Jemniště a moderátor se prokázal jako velký romantik. Nechybělo ani rogalo, které z výšky rozhazovalo lístky růží nebo večerní ohňostroj! Šťastný pár chtěl i druhé miminko. Těhotenství vyšlo podle plánu. Jenže to už se nad budoucím osudem ostře sledované dvojice vznášel stín rozchodu. Za vším stála Leošova tajná milenka. Monika o ní věděla, ale chtěla bojovat. Jednoho večera jí ale v restauraci manžel řekl, že je konec. Byla ve čtvrtém měsíci těhotenství!

Monika Marešová, syn Matěj

Kdyby jí potkala, dala by jí pár facek!

O milence svého manžela, modelce Gabriele, se dozvěděla z bulvárních novin. Leoš samozřejmě všechno popřel. Monika mu chtěla věřit. „Žila jsem asi v nějaké bublině, měla jsem kolem sebe nepropustný štít, nechtěla jsem to slyšet. A navíc chyběl důkaz,“ vzpomínala na osudový životní zvrat. Mezitím přivedla na svět druhého syna, Matěje. Leoš byl opět u toho. Celou dobu Monika novinářům říkala, ať spolu mileneckou dvojici vyfotí, pak že teprve podrazu svého manžela uvěří. „Týden po porodu jsem tu fotku skutečně uviděla. Přesně v den, kdy jsme měli první výročí svatby,“ vylíčila své zklamání. Pak už se nestyděla tajně prohledat Leošovi mobil. Tam našla jasné poslední důkazy nevěry! Nejvíc se jí dotklo, že tam byla i zpráva od matky Leošovy milenky, ve které vtipkovala, že nechce, aby z její dcery udělal také blondýnku! Zvláštní bylo, že na nevěrníka se Monika nezlobila. Na dotyčnou slečnu ale hodně. „Kdyby mi tehdy přišla pod ruku, musela bych jí dát pár facek,“ prohlásila otevřeně. Leošovi by zase bývali nejradši „upravili zevnějšek“ jejich známí. Musela je prosit, ať to nedělají, protože to bylo už zbytečné.

Milenku Gabrielu zapíral do poslední chvíle!
Milenku Gabrielu zapíral do poslední chvíle!

Ženatý Leoš dál střídá partnerky!

Za nečekaným rozchodem bylo podle Moniky víc věcí. „Myslím, že Leoše semlel showbyznys. Měl slávu a peníze, a trochu to neunesl,“ tvrdila. A svým dílem bohužel asi přispěla i ta svatba. Manžel jí prý sám později přiznal, že si najednou připadal svázaný – i když s nápadem vzít se přišel on sám! Už v době, kdy byl Monice nevěrný, veřejně prohlašoval: „Nikdy bych neopustil ženu a dítě kvůli někomu třetímu.“ Přesto to nakonec udělal. Jak Leoš, tak Monika si pak pokoušeli najít další vztahy. Ona narážela na problém, že je stále ženou slavného moderátora. Na tom všichni potenciální partneři ztroskotali. „Muž, který má být se mnou, by prostě měl skousnout, že jsem mediálně známá. Oni chtěli své soukromí, ale najednou se viděli na internetu, v novinách. To každý neustojí,“ povzdechla si Monika. Leoš si v posledních letech prožil bouřlivý vztah s modelkou Petrou Faltýnovou (36). Několikrát se psalo o jejich rozchodu a letos v lednu moderátor oznámil, že tentokrát je to definitivní. A podle posledních zpráv si už našel novou přítelkyni!

Vztah s Petrou Faltýnovou ukončoval Leoš několikrát.
Vztah s Petrou Faltýnovou ukončoval Leoš několikrát.

Papírově k sobě pořád patří!

Leoš a Monika jsou stále oficiálně ve stavu manželském. Vycházejí prý spolu skvěle. Monika svému muži jeho odchod odpustila. Říká: „Prožili jsme spolu devět krásných a naprosto úžasných let. Leoš slíbil, že se o nás postará. A to také bezvýhradně dodržuje. Nepotřebujeme mít spolu domluvené alimenty ani další věci. Chová se hezky k dětem, ke mně, pomůže mi s čímkoli. Jen se nám nepovedl vztah. Tak to prostě je.“

S žádným dalším partnerem to Monice zatím nevydrželo.
S žádným dalším partnerem to Monice zatím nevydrželo.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...