Leoš Mareš: Přišel o velké bohatství

Není tajemstvím, že moderátor Leoš Mareš (42) vydělává statisícové až milionové částky. Moderuje jednu akci za druhou a ke všemu se mu pořád daří dost vydělávat i prostřednictvím sociální ch sítí. Jen za jeden příspěvek Mareš dostane prý zhruba 60 000 korun, což rozhodně není k zahození.

Člověk si tedy myslí, že veškeré své bohatství má uložené v bezpečí na svém bankovním účtu, ale opak je pravda. Moderátor si své největší bohatství vozí v kufru svého luxusního auta. O jaký poklad jde?

Také vás může zajímat ...

Cenný stříbrný

kufřík Když Mareš na letišti otevřel kufr svého auta, nacházel se tam malý stříbrný kufřík. Když s ním moderátor nějakým způsobem manipuloval, otevřel se mu a vypadla z něj spousta cédéček. Nešlo ale o ledajaká cédéčka, je to Marešova sbírka, kterou si pečlivě stráží od roku 1994.

Jsou tam jak jeho staré hity, tak i veškerá hudba, kterou Leoš někdy pouštěl.

V minulosti byl totiž také známý jako dýdžej, takže pálil jedno cédéčko za druhým. Mareš celou situaci s vysypaným kufříkem sdílel na svých sociálních sítích. Spoustě lidem to přišlo spíš jako vtip než něco, z čeho by si měl Mareš dělat hlavu. Leoš to nejspíš také bral trochu s nadhledem, ale přece jen pro něj mají jeho stará cédéčka velkou hodnotu.

Je to sbírka, kterou si Leoš pěstoval téměř pětadvacet let, což rozhodně není málo. Údajně si Mareš myslí, že až bude starší, tak by jeho kufřík s poklady mohl mít obří hodnotu a dalo by se na tom slušně vydělat. Cédéčka se přece jen v dnešní době prodávají méně než dřív a za nějakou dobu bude doslova zázrak nějaké sehnat.

Nenápadná inzerce?

Dlouhá léta si Mareš svou sbírku střežil jak oko v hlavě a téměř nikdo o ní neměl ani tušení. Nicméně proč se Mareš zrovna teď rozhodl se svou hodnotnou sbírkou starých hitů pochlubit? Možná čeká, že mu z toho nějaký ten peníz padne i teď. Podle našich zdrojů už jen za publikování daného snímku si Mareš přišel na několik desítek tisíc korun.

Není tedy divu, že se snaží vydělat snad úplně na všem, protože téměř všechno mu vždy nějaký ten výdělek přinese. Ale otázkou zůstává, bude si chtít Marešovu sbírku někdo koupit? Pravděpodobně ano a největší zájem o ni budou mít pochopitelně jeho věrní fanoušci.

Ale podle našich zdrojů bude cena tak vysoká, že si sbírku cédéček nebude moct odkoupit jen tak někdo. On chce pochopitelně vydělat, co se dá, to by se ale jeho příznivcům nemuselo líbit a o spoustu fanoušků by tak mohl nadobro přijít.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...