Leoš Mareš: Vrátí se opět ke zpívání?

Ona bude zpívat, on ji zviditelní

Helena by zachraňovala jeho recitační tirády pořádným zpěvem.

Měl to být jeho jediný velkolepý koncert v životě a také na to moderátor LEOŠ MAREŠ (41) lákal své příznivce do Fóra Karlín. To se mu nakonec k překvapení mnohých podařilo vyprodat hned dvakrát po sobě. A nejlépe placenému moderátorovi tak notně muselo stoupnout sebevědomí.

Přestože sám o sobě už několikrát sebekriticky prohlásil, že není žádný zpěvák, lidem se zřejmě povídající milovník kožichů s vypracovanou postavou líbí. Mareš je ale také skvělý obchodník, zvláště pak jde-li o jeho vlastní značku. Není proto asi žádným překvapením, že ho nahlodal červík podnikavosti i tentokrát a přemlouvá ho, aby zpívání a koncertování ještě neházel tak úplně do žita.

Myšlenky se chytli i někteří promotéři, kteří cítí, že by se na Leošovi dalo ještě něco vydělat. Už teď proto existuje nápad na společný koncertní projekt Mareše s HELENOU ZEŤOVOU (36), která v posledních letech zcela zmizela z české hudební scény, protože žila v Řecku. Teď hostovala na jeho koncertu a jejich duet byl velmi úspěšný.

Také vás může zajímat ...

Mareš by tak díky svému jménu pomohl Zeťové s comebackem u nás.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...