Leoš Mareš: Zbavil se nevzhledných faldů

Nakopla ho přítelkyně

Teď už se za svou figuru určitě stydět nemusí. Je totiž samý sval.

Moderátor LEOŠ MAREŠ (40) byl od počátku své kariéry známý tím, že něžné pohlaví dokázal spíš takzvaně „ukecat“ než ohromit svou postavou. Žádnými bicepsy se totiž donedávna chlubit nemohl, naopak. On sám si ze sebe občas dělal legraci, když o sobě mluvil jako o kulturistovi z Mauthausenu. Dnes je ale všechno jinak a Leoš už nemá jen svalnaté řeči, ale i paže.

Svou zásluhu na tom má jeho přítelkyně MONIKA KOBLÍŽKOVÁ (35), která ho nakazila svým zdravým životním stylem i sportovním duchem. Dříve poněkud pohodlného moderátora Monika nejprve naučila běhat, poté si Leoš začal hlídat také stravu a nakonec se bez velkého humbuku pustil i do posilování. A proč se do údržby svého těla pustil s takovou vervou?

Také vás může zajímat ...

Mareš přiznává, že ho k tomu přiměly rýpavé poznámky jeho partnerky, která mu řekla, že má prsa jako dvanáctiletá holka a jeho bradavky označila za „ouška“. Navíc mu naznačila, že ve 40 letech už by měl se sebou něco dělat.

A on si to vzal k srdci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...