Leoš Mareš: Zbavil se nevzhledných faldů

Nakopla ho přítelkyně

Teď už se za svou figuru určitě stydět nemusí. Je totiž samý sval.

Moderátor LEOŠ MAREŠ (40) byl od počátku své kariéry známý tím, že něžné pohlaví dokázal spíš takzvaně „ukecat“ než ohromit svou postavou. Žádnými bicepsy se totiž donedávna chlubit nemohl, naopak. On sám si ze sebe občas dělal legraci, když o sobě mluvil jako o kulturistovi z Mauthausenu. Dnes je ale všechno jinak a Leoš už nemá jen svalnaté řeči, ale i paže.

Svou zásluhu na tom má jeho přítelkyně MONIKA KOBLÍŽKOVÁ (35), která ho nakazila svým zdravým životním stylem i sportovním duchem. Dříve poněkud pohodlného moderátora Monika nejprve naučila běhat, poté si Leoš začal hlídat také stravu a nakonec se bez velkého humbuku pustil i do posilování. A proč se do údržby svého těla pustil s takovou vervou?

Mareš přiznává, že ho k tomu přiměly rýpavé poznámky jeho partnerky, která mu řekla, že má prsa jako dvanáctiletá holka a jeho bradavky označila za „ouška“. Navíc mu naznačila, že ve 40 letech už by měl se sebou něco dělat.

Také vás může zajímat ...

A on si to vzal k srdci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...