Leoš Mareš: Změnil se k lepšímu. Může za to Monika?

V životě hledá už jen výzvy

Nic mu není dost dobré. Je skutečně tak rozmazlený?

Během posledních dvou let se LEOŠ MAREŠ (41) změnil k nepoznání. Už to není ten namyšlený frajírek, který si myslel, že mu patří svět. Teď je z něj muž, který ví, co chce. Miluje výzvy. To prohlašuje snad všude. Bez výzev by prý vůbec nemohl žít, stejně jako bez moderování, které má v krvi a které ho celý jeho dosavadní život živí.

Je rád, když má něco jen ve svých rukách a když si to může zorganizovat, jak chce on sám.

Což se odráží i v jeho soukromém životě.

Má rád neustálé nové výzvy

Také vás může zajímat ...

„Projevuje se to ale i v normálním životě, kdy moje vůdčí osobnost není vždycky žádoucí, to se musím trochu hlídat a nedrat se zbytečně dopředu, ale nechávat prostor ostatním,“ prozradil na sebe. Nedávno se rozhodl k úplně nové výzvě. A to, že začne cvičit. Poctivě každý den. I díky tomu získal další zajímavé pracovní nabídky. „Po třech měsících přišla nabídka na focení,“ prozradil.

A není se čemu divit, na jeho těle je každodenní dřina v posilovně pořádně znát.

Tatam je jeho rachitická postava.

O Monice se říká, že ho změnila. Pravda, když byl s Faltýnovou, to bylo jiné rodeo

Potřebuje jít dál

Co ale nejvíc nesnáší, jsou výzvy nebo soutěže, které ho nemohou v životě nikam posunout. „Mám sice rád sranda akce, ale výzva by podle mě měla obsahovat kultivaci a posun, ať už přímo pro mě, nebo pro mé okolí. Soutěžit například v pojídání čehokoli mi přijde bezpředmětné,“ prohlásil.

„Já už v životě hledám spíš výzvy, které mě posunou a udělají lepším člověkem.“ Možná i proto se rozhodl začít žít spořádaným rodinným životem. Se svou bývalou manželkou MONIKOU MAREŠOVOU (42) se rozvedl, aby mohl šťastně žít po boku MONIKY KOBLÍŽKOVÉ (36). Už nekouká po jiných ženách ani nechodí s přáteli do barů s tím, že by se vracel až po půlnoci.

A jeho skandály s prostitutkami už jsou rovněž minulostí. Nejspíš se z něj skutečně stává lepší člověk. Přesto od něj všichni čekají jediné. Kdy svou lásku požádá o ruku. To je výzva, do které se ještě neodvážil pustit.

Podle jeho přátel k tomu má už ale nakročeno.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...