Leoš odchází od Moniky k Monice

Bude to devět let, co se populární moderátor a mizerný zpěvák Leoš Mareš (40) oženil s půvabnou Monikou Marešovou (42). Od té doby se jejich manželství stalo příkladem gentlemansky volného svazku, kdy si Leoš, chtivý relaxace od svého náročného povolání, odskakoval k různým přítelkyním.

Jeho paní Monika byla nazývána světicí a ideální manželkou, protože místo hysterie ukazovala světu neuvěřitelnou trpělivost. Nyní ale i tento manželský svazek, obohacený o syny Jakuba (11) a Matěje (7) dospěl ke konci a Leoš s Monikou se dohodli na rozvodu i na finančních podmínkách. Proč právě teď?

Také vás může zajímat ...

Mareš už léta žije s milenkou Monikou Koblížkovou (36), která možná zatoužila po dětech a chce se stát novou paní Marešovou.

Bude u Leoše za čas vřískat v kolíbce třetí Mareš junior???

Rozvedl se právě teď kvůli aktuální partnerce?
Rozvedl se právě teď kvůli aktuální partnerce?
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...