Lepí se na ni samé průšvihy

Deprimující zážitek v podobě bezvýsledného vymáhání peněz absolvovala zpěvačka Marcela Holanová (69), na kterou jako by se lepily problémy.

Nejprve ji před lety trápila nekonečná rekonstrukce její vily, pak pád stromu na chatu v Doubici. Ve finále napůjčovala desetisíce zadluženému rádobymanažerovi, o kterém se domnívala, že je její kamarád. Ten jí zorganizoval koncert v Žatci a pak za ní přišel, že on ani spolupořadatel nemají peníze na sál.

Také vás může zajímat ...

Zpěvačka, místo aby se podivila, že pořádá koncert bez peněz, šla k bankomatu, vybrala požadovaných šedesát tisíc a výtečníkovi jménem Franta celou částku poskytla. Později se dozvěděla, že si po různých společných známých popůjčoval kolem dvou milionů korun, aniž by cokoli vrátil.

„Nemá to smysl, ten Franta nemá peníze,“ krčí rameny nad možností žaloby nešťastná důvěřivá zpěvačka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama