Lesklé a zdravé vlasy jako z reklamy

Neexistuje žena, která by netoužila po lesklých a zdravých vlasech. Jen málokterá z nás si však uvědomuje, jak moc dáváme vlasům zabrat už při samotné péči o ně. Nevhodný hřeben, špatné fénování stejně jako nešetrné žehlení vlasům rozhodně nesvědčí.

Žehlení a fénování pod kontrolou

Nové žehličky a fény vlasům už tolik neškodía dokonce je dokážou během úpravy vyživovat a chránit. Pozor! Mezi jedním a druhým žehlením dopřejte hřívě třídenní odpočinek. Konečky vlasů vůbec nežehlete. Vlasy by měly být před aplikací proschlé.

Správná volba hřebenu

Také vás může zajímat ...

Rychle zapomeňte na kovové hroty a dejte raději přednost hřebenům dřevěným, nebo plastovým s ohebnými zoubky, které se vlasu přizpůsobí.Přírodní štětiny jsou na rozčesávání vlasů podle odborníků vhodnější než plastové, protože netahají, jsou šetrné k vlasovému vláknu, dlouho drží tvar, a přitom jsou ohebné. Tipem kadeřníků je kartáč z kančích štětin.Vlasy si nikdy nečešte za mokra.

Jsou nejcitlivější a nejnáchylnější k poškození. Počkejte si, až proschnou.

Až je budete rozčesávat, dělejte to s citem a intenzitu nepřehánějte.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...