Let ho málem připravil o sluch

Opening klubu Duplex na Vaclavskem namesti

Účastník pořadu Tvoje tvář má známý hlas a herec z Ordinace v růžové zahradě 2 málem přišel o důležitý smysl spojený s jeho prací. Milan Peroutka (28), který není pouze hercem ale i zpěvákem ohrozil svůj sluch, když letěl do Afriky na charitativní cestu.

Také vás může zajímat ...

Během letu začal pociťovat problémy s uchem, proto v Pobřeží slonoviny vyhledal doktora. Ten mu předepsal antibiotika. Zpěvák akutní potíž řešil i v pražské nemocnici, když se z cesty vrátil. Tam se dozvěděl, že stav jeho ucha není v úplném pořádku.

Hrozila mu dokonce operace. Po poslední kontrole se naštěstí zjistilo, že nebude potřeba. Jelikož má ale Milan momentálně mnoho plánů, snad se jeho stav opět nezhorší.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama