Letní péče o vlasy

Nejen pokožka, ale i vlasy v létě trpí. Když jim však dáte tu správnou péči, odvděčí se vám pružností a leskem i v tom největším horku.

Fén je váš nepřítel číslo jedna. Kvůli němu se vlasy lámou a slábnou. Pokud je to jen trochu možné, po každém mytí hlavy nechte vlasy schnout zcela přirozeně. Stejně tak se vyhněte kulmování.

Také vás může zajímat ...

BEZOPLACHOVÁ PÉČE

Kupte si bezoplachový kondicionér a bezoplachový vlasový olej.Nejlépe přírodní. Tyto přípravky dokážou na vlasech vytvořit ochranný film, který je chrání proti všem vlivům počasí.

HYDRATAČNÍ MASKA

Jednou do týdne použijte hydratační masku na vlasy. Dá se koupit v každé drogerii nebo si můžete doma připravit vlastní.

Bude vám stačit jen trocha kokosového oleje, který si vetřete po celé délce vlasů, od kořínků až ke konečkům. Nechte působit klidně půl hodinu.

VITAMIN E JE ZÁKLAD

Vlasy potřebují zejména vitamin E. Proto existuje spousta kosmetiky, která právě tento vitamin obsahuje.Rozhodně po takové sáhněte. Zabraňuje totiž přílišnému maštění vlasů a zároveň brání tvorbě lupů.

DBEJTE NA KVALITU

Volte kvalitu před kvantitou. Raději sáhněte pro dražší přírodní šampon než pro levnější chemický.
Jedná se o dlouhodobou investici, kterou za pár let jistě oceníte..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...