Levandule a heřmánek vás uklidní

Jednou z bylin, které umí léčit nervovou soustavu, je levandule. Levandulové silice pomáhají odstranit napětí, zmírnit bolesti hlavy a migrény. Při vnitřním užívání levandule mírně snižuje krevní tlak a povzbuzuje slinivku k větší tvorbě enzymů.

Když si trochu levandulového oleje přidáte do koupele, pomůže vám k relaxaci a uvolnění. Také byste neměli zapomínat na kozlík lékařský, který se hodí především pro ty, kdo mají problémy se spánkem. Čaj či kapky z kozlíku vám pomohou rychleji usnout a zkvalitní spánek.

Také vás může zajímat ...

Tato bylinka totiž obsahuje látky se sedativními účinky. A co voňavý heřmánek? Ten obsahuje silice, které dokážou navodit pocit uklidnění. Kromě toho také ulevuje od bolesti a pomáhá při hojení ran. K léčbě se využívá především jeho květ, který se suší a pije jako čaj.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...