Lhal o své dceři a vnukovi?

Dcera hitmakera Michala Davida (57) prozradila pravdu o tom, jak to bylo s jejím údajným opuštěním syna Sebastiana (7). Klára Davidová (28) odjela krátce po porodu studovat do zahraničí a vrátila se teprve před pár týdny.

Mezitím se o Sebastiana starali prarodiče a vypadalo to, že o něj matka nejeví zájem. Nebyla to prý ale pravda. „Byla jsem doma častěji než v zahraničí, akorát mě nebylo vidět. Rozhodně nejsem krkavčí matka, jak mě někdo nazval,“ říká Klára, která se prý o syna starala střídavě s rodiči.

Klára je přesvědčená, že se dítěti věnovala dost.

„Táta občas něco plácne a někdo to překroutí,“ obhajuje se. David si pochvaloval, že ve vnukovi má syna, kterého nikdy neměl a prý mu nahrazoval zesnulou dceru Míšu (†9). Sebastianův biologický otec se o něj nestará a není uveden ani v rodném listě.

Také vás může zajímat ...

Klára je momentálně nezadaná.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...