Libor Bouček – Proč se pořád žení?

Libor Bouček byl jeho kamarád.

Největším snem Libora Boučka (39) je mít miminko. Vzhledem k tomu, že je potřetí ženatý a žádné nemá, nabízí se otázka: ví, jak na to?

V dětství měl jasný cíl. Toužil řídit autobus. Naučil se nazpaměť síť pražské MHD a pevně se rozhodl to zúročit. Později se přes sen být popelářem dostal k ekonomovi. To když máma zpracovávala první privatizační projekty. Oba jeho rodiče byli totiž ekonomové.

Také vás může zajímat ...

Pak si přál být fotbalistou. „Moji rodiče mi připravili naprosto pohádkové dětství,“ říká moderátor, dabér a herec. „Sice jsem byl jedináček, ale na druhou stranu jsem se tak naučil být sám, což se člověku hodí téměř vždycky. A k tomu milující babičky a dědečkové.

Navíc jsem přesvědčen, že jedním z největších vzorů je pro mě dodnes můj táta. A máma mě bude ochraňovat, co budu žít.“ Rodiče si evidentně přáli, aby byl z jediného syna rovněž ekonom. Proto pražský rodák Libor Bouček začal studovat Vysokou školu ekonomickou, ale po prvním ročníku zběhl na DAMU a vystudoval produkci.

„Prvním velkým moderátorským úkolem bylo tlumočení a moderování show Davida Copperfielda v Praze. Bylo to v roce 1998 a mně bylo sedmnáct, byl jsem ve čtvrťáku na gymplu a osmnáctiny jsem slavil den před show s Davidem,“ vzpomíná Libor na své pracovní začátky. Sebevědomí mu nikdy nechybělo, jinak by moderátorskou profesi sotva mohl vykonávat.

Úspěšný, bohatý

Rádio je pětadvacet let jeho druhým domovem. Byl členem Dismanova rozhlasového dětského souboru, jeho první reportáže a pásma vznikaly už v době, kdy ještě chodil na základní školu. „Dismanův soubor vás naučí se chovat a ovládat češtinu, dále dýchat, chodit včas, nosit tužku, být uctivý a pokorný,“ říká Libor Bouček.

Patří mezi tuzemské moderátorské špičky. „ Na téhle profesi mě baví její mnohobarevnost,“ konstatuje. „Jeden den uvádíte na pódium Helenu Fibingerovou nebo třeba nějakého ministra a druhý den losujete tombolu na maturitním plese. Každý den se dozvídám něco nového a myslím, že to tak není v mnoha jiných profesích.“

Říkají o něm, že je schopen moderovat i sběr brambor a z asfaltování udělat něco s pointou. „Snažím se pořád vzdělávat a být v obraze,“ ujišťuje mladý muž. Co se týká profese, je na vrcholu. Moderuje nejprestižnější akce, za odvedenou práci inkasuje šestimístné sumy.

V soukromém životě se mu daří už méně. Je s podivem, že vzorně vychovaný chlapec ze spokojené rodiny nedokáže založit rodinu vlastní. Libor se o to sice stále tvrdošíjně pokouší, ale prozatím neúspěšně.

Zahnula mu s milionářem

Ve věku, kdy někteří muži ještě zvažují, zda se oženit, nebo zda na to mají ještě čas, je náš moderátor ženatý již potřetí. První manželkou se stala slovenská moderátorka Marianna Ďurianová (43), nápadně atraktivní blondýna.

S odstupem času přirovnal Bouček své první manželství k rokenrolu, ve skutečnosti bylo daleko divočejší. Trvalo pět měsíců a blondýnka ho efektně zakončila tím, že přespala u hlavního hrdiny slovenské reality show Nevěsta pro milionáře, a to za asistence fotografů, kteří ji zvěčnili, jak z bytu elegána a známého svůdce žen ráno odchází.

Manželství ostatně nebylo uzavřeno na racionálním základě, neboť je známo, že Bouček Ďurianovou požádal o ruku v den, kdy se seznámili.

Za několik měsíců poté se vzali v romantických zahradách lednického zámku, a jak vypočítali novináři, po 184 dnech šlo manželství definitivně k čertu.

„Nechci to komentovat,“ vyjádřil se šokovaný Bouček k noci, kterou jeho žena strávila se záhadným televizním „milionářem“, o němž nikdo nevěděl, kdo to vlastně je a čím se živí.

Držme jim palce

S tenistkou a právničkou Janou Hlaváčkovou (39) strávil moderátor v manželství tři roky, vztah byl tedy podstatně delší než ten s Ďurianovou. Vše nasvědčuje tomu, že se Bouček zlepšuje.

Krach prý zavinily neshody pramenící z nedostatku času, je pravdou, že moderátor je velice zaneprázdněný. Bouček ale nehodil flintu do žita, letos v létě se oženil potřetí, vzal si na hradě Okoři finalistku České Miss 2014 Gabrielu Bendovou (28).

„Na předchozí manželství nemyslím a nevzpomínám, protože mám dost co dělat s novým, třetím,“ prohlásil. Původně chtěl požádat o ruku v Americe u sopky Haleakala, ale tam bylo příliš mnoho Japonců, proto to uskutečnil na jakémsi bezejmenném skalisku. „Držte nám palce,“ vzkázal fanouškům. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...