Libor Bouček: Rána pro jeho kariéru

Mělo jít o velký návrat na obrazovky a novou šanci pro restart jeho kariéry. Show „1 proti všem“, kterou moderoval LIBOR BOUČEK (37) s LEOŠEM MAREŠEM (42), se ale bude rušit. Jeden díl stojí závratných 6 milionů korun a velkou část této sumy si pro sebe ukrojil právě Bouček.

Teď však bude mít po výdělku. Diváky zkrátka koncept nezaujal a sledovanost byla katastrofální. Mareš s Boučkem jsou ve světě showbyznysu velcí rivalové, a tak bylo zajímavé, jestli se dokážou v jednom pořadu snést. Nejspíš ale fungují lépe každý zvlášť.

Také vás může zajímat ...

Rád utrácí

Vypadá to, že společnou řeč zase dlouho nenajdou a budou si i nadále konkurovat. Mareš se o další kšefty určitě bát nemusí. Libor, který si prý rád vyhodí z kopýtka a potrpí si na luxus, na tom bude asi hůř. Rozhodně bude zrušení milionového pořadu velkým škraloupem v jeho životopisu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...