Libor Bouček: Vydělává milion měsíčně?

Moderátor prozradil, kolik bere?

Přijde si prý na dost peněz, ale pokolení s tím nezabezpečí.

Nikdo snad nepochybuje o tom, že je LIBOR BOUČEK (35) jedničkou ve svém oboru. V současné době patří mezi nejvyhledávanější moderátory u nás. Ačkoli se to ještě nedávno zdálo nemožné, zastínil i někdejší eso LEOŠE MAREŠE (40). A pochopitelně množství a kvalitě jeho práce odpovídají také Boučkovy výdělky. Nedávno se totiž svěřil, kolik si moderátor jako on měsíčně vydělá.

A věřte, že se nejedná o žádné drobné.

„Mám nesmírně lehkou profesi na to, kolik to generuje,“ uvedl Bouček, vědom si toho, jaké štěstí má.

Nežije si špatně

Také vás může zajímat ...

Na přímý dotaz, zda se dobře uživí, odpověděl, že určitě. Není to prý takový výdělek, aby zabezpečil pokolení, ale špatně se rozhodně nemá. Podle odhadů by si mohl přijít údajně až na bezmála milion korun měsíčně. On sám přesnou cifru neuvedl, ale naznačil, že by se mohla v této výši pohybovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...