Libuše Havelková: Zapomněla na syna?

Náhle přestal do vesničky jezdit

Kromě chaty se budou muset sourozenci rozdělit o část domu ve Vysočanech.

Po smrti oblíbené babičky z Kouzelné školky LIBUŠE HAVELKOVÉ (†92) vyvstala otázka, jakým způsobem se bude dělit její nastřádaný majetek. Nyní vychází najevo, že například krásnou chalupu ve vesničce na pomezí Jizerských hor a Českého ráje, kterou herečka milovala, nezdědil její syn ONDŘEJ HAVELKA (62), jak se předpokládalo, ale dcera DANIELA. Zapomněla snad Havelková v závěti na syna?

K rozhodnutí, komu připadne nemovitost v hodnotě téměř čtyři miliony korun, mělo být rozhodnuto ještě za života herečky.

Dokonce ještě dříve, než byla Havelková hospitalizovaná kvůli své nemoci.

Neměl o ni zájem

Také vás může zajímat ...

„Když paní Libuška onemocněla, nechala chalupu dceři,“ nechali se slyšet její sousedé. Je to ale s podivem, vždyť Havelka měl k chalupě a jejímu okolí blízko. Jedna ze sousedek vzpomíná, jak Ondřej začínal se svou první kapelou v místní, dnes už zaniklé hospůdce. Pak se prý něco nejspíš přihodilo.

Ondřej Havelka

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...