Libuše Šafránková: Konec izolace!

Libušku uvidíme v nové pohádce!

Není to tak dávno, co se zdálo, že herečka a doživotní Popelka Libuška Šafránková (62) snad už definitivně nad svou hereckou dráhou zlomila hůl.

Cítila se po náročné operaci plic špatně fyzicky i psychicky a tak hledala hlavně klid. Odstěhovala se do domku po rodičích do Šlapanic u Brna a skoro na rok se po ní slehla zem.

Také vás může zajímat ...

Nyní přicházejí dobré zprávy! Má hrát po boku svého manžela Josefa Abrháma (76) královnu v nové české pohádce Mamánek. Že by ji k natáčení přemluvil herec Jan Budař (38) se svým rachitickým šarmem, který k pohádce sám napsal vtipný scénář a také ji režíruje? Nebo už se Libuška cítí dobře a má zase chuť do práce?

Jan Budař si zahraje prince
Jan Budař si zahraje prince

Jako královna to nebude mít lehké, protože bude muset rozmazleného čtyřicetiletého prince mamánka, jehož hraje právě Budař, přesvědčit, že má konečně z chlapce vyrůst v muže. Na konci pohádky bude zlomen rekord v délce filmového polibku, který má trvat pět minut. Doufejme, že pohádka bude pro děti!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...