Libuše Šafránková: Má strach z nejhoršího

Nemoc znovu zaútočila? Před pár týdny byla Libuška Šafránková (71) spatřena v jedné pražské nemocnici na onkologickém oddělení! A podle svědků herečka nevypadala vůbec dobře. Byla prý pohublá, bílá jako stěna a s obrovskými kruhy pod očima. Je tohle snad důvod, proč nemá zájem o téměř žádné filmové role?

Ruší své role?

Také vás může zajímat ...

Doteď se mělo za to, že je Libuška až příliš vybíravá. Prý se jí žádná role nelíbí tak, aby řekla ano a přijala ji. Tak to prý alespoň tvrdila ona sama.

Nyní to ale podle jejích přátel vypadá tak, že všechno je úplně jinak! Ačkoliv Šafránková o svém zdraví vůbec nemluví, dokonce i vyvrátila spekulace, že by se jí rakovina vrátila, přátelé mluví jinak. Už od konce minulého roku je na ní prý vidět, že jí něco sužuje.

Vrátila se jí snad zákeřná nemoc?

A rozhodně to nejsou prý jen starosti s manželem, s nímž se údajně čím dál častěji hádá. Říká se, že na dalších pár měsíců zrušila všechny své pracovní závazky. A to určitě nenasvědčuje tomu, že by bylo všechno v pořádku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...