Libuše Šafránková: Zneužívá slavný pár jejich vlastní syn?

Pomáhat vlastním dětem by od rodičů měla být samozřejmost, ovšem musí to mít předem stanovené hranice. Libuše Šafránková (65) ještě před pár měsíci bojovala s rakovinou, kvůli které musela dokonce podstoupit operaci.

„Je mi bezvadně, jsem teď v jednom kole, ale šťastná,“ řekla Šafránková před časem. Není ale zaměstnaná prací, nýbrž hlídáním vnoučat. Ty pověsil Libuši na krk syn Josef Abrhám (41), který je otcem Josefa (10), Antonína (8) a Laury Josefíny (1).

Také vás může zajímat ...

Se svou partnerkou Ludmilou Strakovou navíc brzy očekávají další přírůstek do rodiny. Není tak divu, že Šafránková úplně sekla se svou kariérou, protože její rakovinou oslabené tělo už by takový zápřah jednoduše nestíhalo.

Dokonce společně s manželem Josefem Abrhámem (78) ani nechodí do společnosti, jsou jen zavření doma a nejspíše čekají na to, až jim syn zazvoní u domu a hodí jim vnoučata na krk. Libuše by každopádně měla v tomto ohledu stanovit nějaká pravidla, aby to nakonec neskončilo tak, že se o ně bude starat víc, než vlastní rodiče.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...