Libuše Vojtková: Nemá čas na erotiku

Libušce přebrala manžela.

Tvrdí, že toho pravého už konečně našla. Hledání bylo svízelné. Poté, co se tanečnice provdala za Daniela Hůlku (50), což vydrželo rok, a později za Pepu Vojtka (53), se se třetím manželem, hercem Zdeňkem Rohlíčkem (38), cítí upřímně šťastná.

Porodila mu dcerku Elu (1), ze vztahu s Vojtkem má syna Matyáše (11). Jeden problém však manželství zaznamenalo: manželé mají málo času. Libuška se stará o děti a dvakrát týdně pracuje v kosmetickém salonu, Zdeněk je často na cestách.

Také vás může zajímat ...

„I kdybychom chtěli další dítě, vlastně ani nemáme, jak ho zplodit. Nemáme na nějaký sex žádnou volnou chvíli. Když je Zdenda doma, chce se věnovat dcerce. K tomu chodí v devět spát, prostě intimní chvilky nejsou,“ směje se tanečnice.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama