Libuška Šafránková přeceňuje své síly

Měla by se víc šetřit

Libuše šafránková.

Náročnou léčbu rakoviny plic má LIBUŠE ŠAFRÁNKOVÁ (63) konečně za sebou a teď se může těšit dobrému zdraví. Společně s ní se radují také její blízcí, zároveň se však trochu obávají, jestli se herečka náhodou nepřepíná.

Po tom všem, čím si za poslední rok prošla, by se totiž měla ještě trochu šetřit, ale ona se rozhodla využít svých znovunabytých sil a se svým manželem JOSEFEM ABRHÁMEM (76) se pustila do rekonstrukce bytu.

Na pomoc si sice zavolali řemeslníky, ale sama Popelka přiznává, že nevydrží jen tak sedět a nepřidat ruku k dílu. Přitom si schválně na celé léto vzala volno, aby si její tělo pořádně odpočinulo. Jenže válení na zahradě ji očividně brzy omrzelo. Od podzimu by se měla opět vrhnout do pracovního kolotoče. Už teď jí doma prý neustále zvoní telefon.

„Nabídek mám hodně a moc se na všechno těším,“ raduje se herečka, která původně tvrdila, že se k herectví už nevrátí.

Také vás může zajímat ...

Naštěstí ale změnila názor.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...