Líčení na oslavu už za 2 minuty

Čeká vás velká rodinná oslava? Nebo plánujete posezení s přáteli, na kterém byste chtěla zazářit? Sváteční čas si žádá sváteční líčení. Vyzkoušejte těchto 5 kroků:

1. Na celé horní víčko nejprve aplikujte bázi pod oční stíny.

2. Poté naneste opět na celé horní víčko hodně třpytivé, ideálně pudrové zlatavé oční stíny. Pro modré oči lze zvolit variantu s hnědým, červeno-hnědým nebo i červeným stínem. Nebojte se přitlačit , jde o večerní líčení.

3. V dalším kroku naneste na kraj oka směrem ven tmavší (např. tmavě hnědý) stín pomocí techniky kouřového líčení. Tím dodáte pohledu hloubku.

Také vás může zajímat ...

4. Na horní a dolní část víčka k řasám dokreslete jemnou linku. Aby nebylo líčení příliš tvrdé, zvolte k tomu tmavě hnědý či černý stín.

5. Na závěr řasy zvýrazněte černou řasenkou..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...