Lichořeřišnice vždy pomůže

Nichořeřišnice větší je jednou z našich nejúčinnějších bylinek v boji s bakteriemi v močovém ústrojí. Je to velice silné širokospektrální přírodní antibiotikum, které skvěle působí proti stafylokokům, streptokokům a mnoha dalším bakteriím.

Sušená lichořeřišnice se hodí k přípravě odvaru, ovšem nejúčinnější je ve formě tinktury, kterou si snadno připravíte sami doma. Rozdrcená semena lichořeřišnice, která si můžete koupit v obchodech s bylinkami, dejte do 1 l lahve, přibližně do jedné pětiny jejího obsahu, dolijte 85% alkoholem a nechte macerovat 3 týdny na teplém místě.

Také vás může zajímat ...

Občas lahev otočte dnem vzhůru, aby se semena důkladně promíchala. Po 3 týdnech tinkturu pečlivě přefiltrujte a máte hotovo. Užívejte 10 kapek tinktury ve sklenici vlažné vody 3x denně. Půvabná lichořeřišnice je dobrá i na zvýšení imunity.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...