Lidé si na ní pořádně smlsli

Po ošklivém zranění přichází další studená sprcha. Proč se lidé YVETTĚ BLANAROVIČOVÉ (57) vysmívají? Může za to prý její vzhled.

Své padesáté sedmé narozeniny chtěla oslavit ve velkém stylu, jenže se jí to příliš nepovedlo. Jak jsme již informovali, Yvetta Blanarovičová si zrovna balila věci na koncert, vtom si ale hnula se zády.

Také vás může zajímat ...

Najednou jí v nich tak luplo, že se vůbec nemohla narovnat. Dlouhé desítky minut chodila v předklonu a doufala, že bolest povolí. To se ale nestalo, a proto musela okamžitě do nemocnice.

Nechce si připustit, že stárne?

Poprvé se jí ten stejný problém objevil v květnu letošního roku, lékaři jí po magnetické rezonanci ale sdělili, že je v naprostém pořádku. Záda ji po pár dnech sama přestala bolet, a tak si myslela, že už se stejná situace opakovat nebude.

Ale bohužel se tak stalo. Proto musela jít opět na vyšetření a ani tentokrát jí prý lékaři neřekli přesný verdikt. Zklamaná však herečka byla víc z toho, že přišla o oslavu svých narozenin, než z toho, že se nemůže hýbat.

Herečka vypadá až nápadně mladě

Ke všemu jí v posledních dnech nepřidává na dobrém rozpoložení ani fakt, že se jí údajně lidé smějí kvůli tomu, jak vypadá. Nelze si totiž nevšimnout, že si nechává na obličeji vyhlazovat vrásky, aby vypadala mladší.

Na televizních obrazovkách tak podle nich vypadá opuchle, až to podle některých lidí prý není vůbec ke koukání. Většina z nich by zřejmě víc ocenila přirozenost. Sama herečka si ovšem svůj vzhled nemůže vynachválit.

Na svůj věk totiž rozhodně nevypadá. Vedle syna Matyáše (32) působí spíše jako jeho sestra, což jí mnozí kolegové neustále rádi připomínají.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...