Linda Finková: Sleduje milostný život bývalého

Ač spolu už roky nežijí, Lindu Finkovou stále zajímá, co její bývalý partner Richard Genzer (51) dělá. Nedávno přiznala, že dění kolem bývalého stále pozorně sleduje.

Není divu, vždyť spolu mají dvě děti, Viktorii (19) a Matyáše (10), a kdysi si byli velice blízcí. V začátcích vztahu Linda o „Geňovi“ prohlašovala, že je to hodný člověk a že je ráda, že ho našla.

Také vás může zajímat ...

Postupem let evidentně změnila názor, ale není netečná k tomu, co ten její bývalý vyvádí. Co říká na jeho milostné kotrmelce, na to, že se rozešel s jednou a hned si našel druhou? „Pro mě je důležité, aby byl v pohodě,“ tvrdí Linda.

„Chci, aby si našel hezkou, normální paní, a všechno bude v pořádku.“ Je tedy normálních žen kolem Genzera zoufalý nedostatek? Podle Finkové zřejmě ano. Jako rodiče spolu ti dva údajně vycházejí dobře.

„Všechno už se dávno urovnalo,“ míní zpěvačka. „Takové to, když se lidé rozejdou a pak se škorpí, to už je za námi,“ domnívá se hlasová poradkyně soutěžících v pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

S „Geňou“ se zatím nerozvedla, oficiálně jsou stále manželé. Proto se šeptá, že cestu k sobě mají stále volnou. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...