Linda Rybová (42) Uprchne s muzikantem?

Unavení a vyčerpaní. Tak by se daly charakterizovat nynější pocity manželů Lindy (42) a Davida (58) Prachařových. Chtěli si splnit sen. Místo toho jim život na venkově způsobil problémy.

Před čtrnácti lety si vybudovali hnízdečko lásky z polorozpadlého mlýna v malebné krajině nedaleko Prahy. Zaslepeni ideály si neuvědomili, jak náročný život je na venkově čeká. Nejenže si kvůli rozsáhlé rekonstrukci sáhli hluboko do kapsy, ale později na vlastní kůži poznali sílu zdejších vodních živlů.

Také vás může zajímat ...

V blízkosti totiž protéká řeka Kocába, která se čas od času vylije z koryta a zaplaví pozemek. Manželé jsou stále v pohotovosti, hlavně když tají ledy nebo delší dobu prší. Do toho se přidalo ještě vyčerpání z neustálého pendlování mezi Prahou a vsí.

Aby svůj vztah zachránili, přestěhovali se zpátky do města. Svého snu se ale odmítají vzdát, proto si mlýn zatím ponechali. Šeptá se však, že už jsou únavou bez sebe. Dokonce se objevily spekulace na téma, že Lindě, která dřív chodila se samými muzikanty, například s Janem Kalouskem (55), Robertem Kodymem (50) či Danem Bártou (47), se po bezstarostném životě po boku lehkomyslných hudebníků stýská.

Musíme věřit, že v tomto případě zvítězí její zdravý rozum. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...