Linda Rybová: Bude Linda muset manžela živit?

Každé manželství má svá tajemství a úskalí. Vědí o tom i herečka LINDA RYBOVÁ (43) a její manžel DAVID PRACHAŘ (59), kteří se prezentují jako téměř dokonalá rodina. Jsou však doopravdy tak šťastní?

Vypadá to, že manželství hvězdy seriálu Ulice Lindy Rybové (43) a Davida Prachaře (59) je naprosto idylické a že je vůbec nic netrápí. Nicméně opak je pravda a i tento na pohled dokonalý pár skrývá svá drsná tajemství, o kterých raději nemluví na veřejnosti.

Také vás může zajímat ...

Dohánějí je totiž hříchy z mládí a Linda zjišťuje, že si možná měla vybrat mladšího manžela. O šestnáct let starší Prachař totiž už uvažuje o odchodu do důchodu. Každý zřejmě ví, že Linda přebrala svého nynějšího manžela Davida herečce Daně Batulkové (60), která byla též jeho manželkou.

Nicméně Rybová se mu začala nabízet a udržovali spolu dvouletý milenecký vztah. Trvalo to tedy dlouho, než s pravdou vyšli ven a než se Prachař odhodlal své tehdejší manželce Daně přiznat. Není divu, že na adresu Lindy se strhla vlna kritiky a nadávek, které by zabolely snad každou ženu.

Na herečce se to pochopitelně podepsalo a od té doby je velmi citlivá na své soukromí a možná i lituje toho, že Prachaře Batulkové přebrala.

Nemá čas na rodinu

Dalším problémem jejich manželství je to, že herečka nemá moc času na svou rodinu, která se vskutku rozrostla. Linda má s Davidem totiž tři děti. Nejstarší Rozárku (15), Josefínu (12) a Františka (10). Jelikož Linda má občas dny, kdy musí doslova z natáčení na natáčení, její rodina tím trpí a děti maminku postrádají.

Rybová je často kvůli práci také nucena zanedbávat svého manžela.

Možná i proto mezi nimi čas od času vypukne nežádoucí hádka, která často probíhá i před dětmi. Své neshody by si ale přece jen měli vyříkat jen mezi sebou. Nedávno se Prachař Rybové přiznal, že uvažuje nad odchodem do důchodu. Z několika let těžké dřiny je prý skutečně unavený a docházejí mu síly. Také je otcem pěti dětí a z toho tři ještě aktivně vychovává, což také není žádná legrace.

Nicméně jak bude Lindě pomáhat přispívat do rodinného rozpočtu? Byla vcelku rozčílená, když zjistila, že bude prakticky na veškeré finance sama.

A jak se k tomu vyjádřil David?

Pracovat už nechce

„Těším se, až mi vyplatí peníze, už se vidím s pivem na sedačce,“ zasnil se. Lindě se to prý však pochopitelně ani trochu nezamlouvá. Myslí si, že její manžel zleniví a nebude schopný vůbec ničeho. Přece jen věděla, do čeho ve vztahu se starším chlapem jde. Jen asi doufala, že ho nebude muset živit.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama