Linda Rybová: Dává sbohem umění, hraje v seriálech

Ač dávala najevo, že je intelektuálně zaměřená a potrpí si na opravdové umění, s léty se přesvědčila, že na divadelních prknech nezbohatne. Nezbylo jí než odložit růžové brýle a přizpůsobit se realitě.

Jako matka tří dětí si skutečně nemůže, jak se říká, vyskakovat. A tak místo aby umírala v roli Julie na prknech, která znamenají svět, jde ze seriálu do seriálu. Takový už je život. A protože „primácký“ seriál Ohnivý kuře, v němž hrála, končí, je třeba se poohlédnout po něčem jiném, kde by rovněž cinkaly penízky.

Také vás může zajímat ...

A tak herečka Linda Rybová míří do nekonečného seriálu televize Nova Ulice. V pořadu Herbář, tedy na obrazovkách České televize, Lindu už bohužel neuvidíme. Šeptá se, že se nepohodla s další účinkující, Kateřinou Winterovou (42).

K tomu Linda mlčí, vyjádřila se však v tom smyslu, že jí vadila přílišná komercionalizace Herbáře. Seriál na Nově jí ale nevadí. Není čas na hrdinství a složenky se platit musí. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...