Linda Rybová: Kouří bio cigarety?

Manžel snese všechno

Se závislostí na cigaretách se raději nechlubí.

Herečka LINDA RYBOVÁ (41), která je v poslední době nejvíce vidět v seriálu Ohnivý kuře jako potrhlá Malvína Slepičková posedlá zdravým životním stylem a stravou, svou roli začíná víc než prožívat i za televizními kamerami.

Její seriálová postava, která neustále připravuje různá zdravá jídla a nutí rodinu, aby je jedla, se totiž až nápadně podobá tomu, co v záchvatech zdravého životního stylu dělá herečka i doma. Má štěstí, že její manžel DAVID PRACHAŘ (58) není příliš náročný strávník. „Není ten chlápek, co vyžaduje maso,“ pochvaluje si s tím, že vaří i klasickou kuchyni, jen používá zdravé suroviny.

Také vás může zajímat ...

Linda je známá tím, že někdy jde ve zdravém stravování až do extrému. Jednou si třeba naordinovala půl roku bez chleba a přestala pít mléko. Jak se ale slučuje zdravý životní styl s vášnivým kouřením?

To ví zřejmě jen sama Linda, která si už léta kromě bio stravy dopřává také pořádné dávky nikotinu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...