Linda Rybová: Kouří bio cigarety?

Manžel snese všechno

Se závislostí na cigaretách se raději nechlubí.

Herečka LINDA RYBOVÁ (41), která je v poslední době nejvíce vidět v seriálu Ohnivý kuře jako potrhlá Malvína Slepičková posedlá zdravým životním stylem a stravou, svou roli začíná víc než prožívat i za televizními kamerami.

Její seriálová postava, která neustále připravuje různá zdravá jídla a nutí rodinu, aby je jedla, se totiž až nápadně podobá tomu, co v záchvatech zdravého životního stylu dělá herečka i doma. Má štěstí, že její manžel DAVID PRACHAŘ (58) není příliš náročný strávník. „Není ten chlápek, co vyžaduje maso,“ pochvaluje si s tím, že vaří i klasickou kuchyni, jen používá zdravé suroviny.

Linda je známá tím, že někdy jde ve zdravém stravování až do extrému. Jednou si třeba naordinovala půl roku bez chleba a přestala pít mléko. Jak se ale slučuje zdravý životní styl s vášnivým kouřením?

Také vás může zajímat ...

To ví zřejmě jen sama Linda, která si už léta kromě bio stravy dopřává také pořádné dávky nikotinu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...