Linda Rybová: Málo času na rodinu?

Čiperného chlapečka mají doma manželé Linda Rybová (41) a David Prachař (58). Jak se ukazuje, František (9), jejich nejmladší ratolest, je rošťák.

Ze školy přinesl dokonce poznámku. Prý během vyučování neposedí, pobíhá po třídě, posmívá se spolužákům. Benjamínek rodiny je zřejmě, jak se říká, z divokých vajec. Možná se do něho promítají herecké geny, protože oba rodiče mají komediantství v krvi.

Také vás může zajímat ...

Františkova nevlastní sestra Mariana (23), kterou si David Prachař (58) pořídil s bývalou manželkou Danou Batulkovou (59), si z bratrovy poznámky dělala legraci na sociální síti. A jak se zdá, z poznámky si nic nedělá ani sám školák.

Jen aby nepřerostl slavným rodičům přes hlavu. Faktem je, že oba populární herci jsou extrémně zaneprázdnění, účinkují v nejrůznějších divadlech, televizních seriálech či filmech. Nedostatek času na děti, to je ostatně v současné době problém většiny rodičů.

A Prachař s Rybovou mají děti tři. Mávnou oblíbení herci nad synovou poznámkou lehkomyslně rukou? Anebo budou problém řešit, aby ho raději podchytili v zárodku? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...