Linda Rybová: Nervy v háji!

Viníkem je manžel Svízelné období prožívá křehká Linda Rybová, manželka Davida Prachaře (59) a maminka tří dětí. Doneslo se nám, že má, jak se říká, nervy na pochodu.

Ostatně kdo by se divil. Starat se o velkou rodinu a zároveň pracovat, a to ještě veřejnosti na očích, není žádná legrace. Ukazuje se, že tohle všechno přecitlivělá Linda těžce nese. Tato údajná bio žena tíhnoucí ke zdravému životnímu stylu se ve skutečnosti utápí v hektolitrech kávy!

Také vás může zajímat ...

Sama se nechala slyšet, že kávu užívá přes míru, což je charakteristické pro neurotické, přecitlivělé a silně přepracované jedince.

A to není všechno, přiznala se také k tomu, že v hojné míře mlsá čokoládu. Čas od času ji pronásledují bolesti žaludku, léčí si je minerální vodou. Společným jmenovatelem všech těchto Lindiných obtíží je svízelný soukromý život.

Skloubit domácí povinnosti s prací je téměř nemožné, manžel je totiž extrémně pracovně vytížený, a tak se na jeho pomoc nelze příliš spoléhat. Dokonce se šeptá, že herec z hlučného domova sem tam utíká pod záminkou silné zaneprázdněnosti.

A Rybová, která nově hraje v seriálu Ulice a zkouší další divadelní představení, už doslova neví kudy kam. Není tedy divu, že si stěžuje na opakující se bolesti žaludku. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...