Linda Rybová: Neumí vůbec uvařit?

Pečení jí nidky příliš nešlo

Doma peče jen kvůli dětem. A v televizi? Zřejmě kvůli penězům

Pravidelně se LINDA RYBOVÁ (41) objevuje společně s kolegyní KATEŘINOU WINTEROVOU (41) v televizním pořadu Herbář, kde při vaření a pečení vždy hrají důležitou úlohu bylinky. Jak je to ale s Rybovou doopravdy? Skutečně se umí v kuchyni otáčet i doma, nebo se snaží jen před kamerou? Nyní totiž přiznala, že například k pečení žádný vztah nemá.

Dětem prý sice občas něco upeče, ale že by jí to bavilo, se říct nedá. „K pečení jsem nikdy příliš blízký vztah neměla, to ani Herbář mě k tomu nedonutil, respektive já peču, ale nejsem vášnivá pekařka, která by každý den něco pekla,“ přiznává. Nejvíc ji na tom nebaví přesné odměřování. Jen jestli vůbec umí péct.

Sice nedávno připravovala makronky pro jeden z nadačních fondů, ale údajní svědci se prý nechali slyšet, že jí to zrovna dvakrát nešlo.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...