Linda Rybová: Nevěří si! Přijde tak o lásku?

Co se mezi nimi děje? Ustojí to?

Otom, že mají problémy v manželství si štěbetají už i vrabci na střeše, ale teď už se údajně dokonce ví, proč! Linda Rybová (43) prý nedávno přiznala, co ji aktuálně v životě trápí ze všeho nejvíce. Její vzhled! Zatímco všichni její přátelé i kolegové se shodují v tom, že patří mezi nejkrásnější české herečky, ona má na celou věc jiný názor.

Konec velké lásky?

Také vás může zajímat ...

Údajně tvrdí, že má moc velkou pusu, příliš vysoké čelo, obrovské oči a hlavu neuměrnou tělu. Jak na to ale přišla? Jedna z jejích známých prý prozradila, že jí to občas v hádce řekne její patner David Prachař (59).

A že se teď hádají čím dál víc, je všeobecně známo. Proč by si ji ale před lety vybíral a rozhodl se s ní žít, když se mu tedy údajně nelíbí? Prý jsou u nich ale urážky vzájemné a ani jeden si nemá co vyčítat. Copak už mezi nimi láska nadobro vyprchala?

Čeká na ni stejný osud?

Nemají čas na nic jiného než na práci a výchovu svých třech dětí. Musí se starat o domácnost, dětem uvařit, uklidit a ještě stihnout své potřeby a zájmy. Zato Prachař údajně není doma skoro nikdy. Až si prý jejich přátelé začali myslet, že utíká za jinou. Přesně tak to prý probíhalo, když se před mnoha lety odloučil od své bývalé lásky Dany Batulkové (60).

Čeká snad Rybovou stejný osud?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama