Linda Rybová: Odejde od manžela?

Mají vážnou krizi

Měl by slevit ze svého egoismu, který Linda považuje za jeho nejhorší vlastnost.

Herečka LINDA RYBOVÁ (41) to nemá se svým manželem DAVIDEM PRACHAŘEM (58) vůbec jednoduché. Nejenže je na jejích bedrech starost o rodinu a tři děti JOSEFÍNU (13), ROZÁLII (12) a FRANTIŠKA (8), ale oporu ve svém muži nemá, ani když si potřebuje popovídat o práci. „Problém herců je, že pořád mluví o sobě.

Co kde točí, co zažili, kdo je pochválil, kdo jim uškodil, neobsadil,“ nechal se slyšet Prachař a dodal, že toho má někdy plné zuby. Jestli takhle přistupuje i ke své ženě, která je také herečka, radši se s ním o práci asi vůbec bavit nebude. Rybové navíc zemřel v lednu milovaný tatínek a oporu svého muže určitě potřebuje.

Ten ale raději tráví volné chvíle mezi lidmi, kteří nejsou z branže. „Odpočinu si třeba v dílně truhláře, který dělá dveře,“ netají se Prachař s tím, že obdivuje lidi, již umějí něco vyrobit.

Také vás může zajímat ...

Jeho žena by možná zase obdivovala, kdyby se mohla o svého chlapa opřít.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...