Linda Rybová: Odejde od manžela?

Mají vážnou krizi

Měl by slevit ze svého egoismu, který Linda považuje za jeho nejhorší vlastnost.

Herečka LINDA RYBOVÁ (41) to nemá se svým manželem DAVIDEM PRACHAŘEM (58) vůbec jednoduché. Nejenže je na jejích bedrech starost o rodinu a tři děti JOSEFÍNU (13), ROZÁLII (12) a FRANTIŠKA (8), ale oporu ve svém muži nemá, ani když si potřebuje popovídat o práci. „Problém herců je, že pořád mluví o sobě.

Co kde točí, co zažili, kdo je pochválil, kdo jim uškodil, neobsadil,“ nechal se slyšet Prachař a dodal, že toho má někdy plné zuby. Jestli takhle přistupuje i ke své ženě, která je také herečka, radši se s ním o práci asi vůbec bavit nebude. Rybové navíc zemřel v lednu milovaný tatínek a oporu svého muže určitě potřebuje.

Také vás může zajímat ...

Ten ale raději tráví volné chvíle mezi lidmi, kteří nejsou z branže. „Odpočinu si třeba v dílně truhláře, který dělá dveře,“ netají se Prachař s tím, že obdivuje lidi, již umějí něco vyrobit.

Jeho žena by možná zase obdivovala, kdyby se mohla o svého chlapa opřít.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...