Linda Rybová: Problémy v práci

Vše nasvědčuje tomu, že i seriál Ulice, do kterého před nedávnem Linda Rybová naskočila v okrajové roli zubařky Blanky, je pro ni spíše nutné zlo. Herečka se svěřila, že s přibývajícími roky má čím dál větší problém s novým, neznámým prostředím, na které si těžko zvyká.

Právě při natáčení Ulice byla prý doslova ztracená. „Mám špatnou orientaci, takže zabloudím i v místě, kde to dobře znám,“ přiznala s tím, že ji ze začátku kolegové museli radit, kudy se dostane do patřičného natáčecího ateliéru.

Také vás může zajímat ...

Kromě toho si Linda stěžuje i na bolavý žaludek kvůli špatné životosprávě při hektické profesi. Herečce by nejspíš bylo nejlépe doma s rodinou. Jenomže složenky se sami nezaplatí, takže když přišla o Herbář, musela se zkrátka poohlédnout jinde a vzít, co se nabízelo.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama