Linda Rybová: Rodinná krize na obzoru!

Jak dlouho se ještě nechá takhle využívat?

Už mele z posledního a je to na ní znát. Linda Rybová (42) neví, kam dřív skočit a nepomáhá ji ani její manžel David Prachař (59). Linda se tak stala domácí otrokyní a pomalu se to na ní začíná podepisovat.

Oblíbená herečka Linda Rybová (42) vždy chtěla pro své děti Rozárku (14), Josefínu (13) a Františka (10) to nejlepší. Poskytovala jim veškerý komfort a zároveň je nikdy nevedla k tomu, aby doma přiložily ruku k dílu.

Také vás může zajímat ...

Teď se jí to vrací tím nejkrutějším způsobem – je totiž doma za totálního otroka! Když už Linda s Davidem donutí své děti vstát z gauče a něco dělat, je to jen za úplatek. „Občas Frantovi řeknu, aby nanosil dřevo, protože je kluk,“ zavelí prý Linda.

Ovšem ke splnění jejího příkazu většinou nedojde jen tak a hlavně ne zadarmo. Lenost jejích dětí herečku přivádí k šílenství. Nechápe, že je samotné nenapadne doma pomáhat. „Nevím, jak jim to mám říct, jsem v tom nedůsledná,“ přiznává Rybová, že pevnou rukou doma skutečně nevládne.

Je jí ale jasné, že pokud brzy nezakročí, nic se doma nezmění? Bude tak svým miláčkům posluhovat ještě pěknou řádku let. „Franta se mě dokonce ptal, do kolika s námi bude moct bydlet, jestli alespoň do dvaceti,“ šla s pravdou ven a je jasné, že její syn si bude chtít „mama hotel” užívat ještě hodně dlouho.

Neměla by v tomhle případě zakročit hlava rodiny, její manžel David Prachař (59), nebo se snad chce donekonečna dívat na svou znavenou manželku?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...